BASCHILD ražošanas uzņēmums

Ražošanas uzņēmums

BASCHILD ražošanas uzņēmums atrodas Treviolo, Bergāmo provincē, Ziemeļitālijas centrā.

Šis ir industriāls reģions, kas ir labi pazīstams un slavens ar savu laika gaitā iegūto tehnoloģisko kompetenci. Uzņēmums tika dibināts šajā reģionā un turpat turpina darboties, jo tas ir pieredzes bagāts un turas tehnoloģiju avangardā.

Rūpnieciskās daļas augsta mehanizācijas pakāpe nodrošina ievērojamas priekšrocības, tādas, kā produkcijas augsta kvalitāte un piegādes ātrums. Arī izejvielas ir labi pieejamas, kas ļauj ražot rūpnieciska rakstura produkciju pēc pasūtījuma, pamatojoties uz klientu prasībām.

Treviolo atrodas viena no pasaules pirmajām fabrikām, kas ražo žāvēšanas iekārtas pēc individuāli pasūtītiem izmēriem un produktivitātes, un tām ir Made in Italy kvalitātes zīme.

Treviolo atrodas visas uzņēmuma nodaļas: Ražošanas nodaļa, Administrācija, Pētījumi & Attīstība, Loģistika, Pārdošana & Mārketings.

Centrālās vadīšanas nodaļas platība ir 12 000 m² un tās ražošanas potenciāls ir 400 vidēja izmēra žāvēšanas iekārtu gadā. Ir pieejama arī dienesta viesnīca, lai izmitinātu līdzstrādniekus un tehniķus no jebkuras pasaules valsts.

Ražošanas cehā ir vismodernākais aprīkojums, lai sasniegtu vislabākos rezultātus un samazinātu ražošanas ilgumu.

Pastāvīgi ievieš inovācijas, lai uzlabotu produkciju un palielināt tās veiktspēju.

Apstrādes centrs ar lāzera griešanas iekārtu alumīnijam un nerūsējošajam tēraudam, kā arī robotizētas metināšanas darbnīcas turas tehnoloģiju avangardā, kas ļauj piedāvāt augstāku pievienoto vērtību īsākā laikā.

BASCHILD produkcijas ražošanā pēc iespējas ātrāk ņem vērā klientu prasības, ievērojot kvalitātes standartus, pateicoties kuriem uzņēmums ir kļuvis slavens visā pasaulē.

Pētījumi & Attīstība nodaļai ir laboratorija, kurā klienti var novērot dažādus procesus, kuru vidū ir koksnes termoapstrāde (termoapstrāde).

BASCHILD attīsta aparatūru un programmatūru, lai nodrošinātu produkcijas izgatavošanu pēc pasūtījuma un lietotājdraudzīgu interfeisu.

Jūs gribētu apmeklēt BASCHILD ražošanas uzņēmumu?

Sazinieties ar mums!

Pierakstīšanās jaunumiem

Authorize data processing.

Esiet jaunumu kursā,
pierakstieties uz jaunumiem!

Privātuma politika

Dalīties par: